O firmie

 

BITUL jest polską rodzinną firmą zajmującą się produkcją przede wszystkim narzędzi rowerowych. W naszej ofercie znajdują się także akcesoria rowerowe, takie jak wieszaki, uchwyty oraz stojaki. Oferowane produkty powstają w oparciu o wieloletnie rowerowe doświadczenie nasze oraz naszych Klientów z którymi współpracujemy na etapie projektowania i testowania narzędzi.
Posiadamy własny park maszynowy starannie dobierając technologię i proces produkcji. Dla uzyskania jak najwyższej jakości wykorzystujemy maszyny CNC.

Tworzone produkty cechuję wysoka dokładność wykonania, trwałość, przystępna cena, dobry wygląd a przede wszystkim przemyślana koncepcja. Wszystkie przedmioty zabezpieczone są antykorozyjnie, przez cynkowanie bądź malowanie proszkowe. Są to skuteczne metody gwarantujące wysoką trwałość produktów oraz estetyczny wygląd.

Produkty z naszej oferty to nasze autorskie projekty. Nasze produkty, zanim trafią do regularnej sprzedaży, są testowane przez nas samych, przez zaprzyjaźnionych rowerzystów oraz serwisy rowerowe.

W Internecie można znaleźć wiele obiektywnych opinii nt. naszych produktów. Znajdują się one forach rowerowych, blogach i videoblogach prowadzonych na serwisie www.youtube.com, na portalu Allegro (login: bitul_pl). Dokładamy starań, aby opinie użytkowników były pozytywne a dzięki sugestiom i opiniom jesteśmy w stanie wprowadzać poprawki, udogodnienia, czyniąc nasze narzędzia bardziej ergonomicznymi, wygodniejszymi oraz trwalszymi.

Podejmujemy się realizacji nietypowych, nawet jednostkowych, projektów nawet na podstawie prostego schematu, zdjęcia czy kilku zdań opisu. Często takie projekty ewoluują do tego stopnia, że po dopracowaniu i udoskonaleniu trafiają do regularnej sprzedaży.

Nasze narzędzia produkowane są we współpracy z krajowymi wykonawcami. Przykładamy dużą wagę do tego aby użyte komponenty były wyprodukowane w Polsce.

Chcemy aby naszym znakiem rozpoznawczym była bardzo dobra obsługa Klienta. Każdy Kupujący, bez względu na wartość zamówienia, otrzymuje indywidualną wiadomość o statusie realizacji zamówienia, wysyłce przedmiotu i numerze przesyłki umożliwiającym jej śledzenie. 

Utrzymujemy duże stany magazynowe po to aby sprzedawać to co mamy fizycznie w naszym posiadaniu. Zamówienia realizowane są niezwłocznie.

Zdjęcia oferowanych produktów są naszego autorstwa, odzwierciedlają ich rzeczywisty i aktualny wygląd. 

Wszystkie oferowane przedmioty przechodzą kontrolę jakości przed sprzedażą.

Bardzo cenimy wszelkie uwagi od naszych Klientów. Wszystkie sugestie oraz propozycje czytamy z największa starannością i analizujemy je pod kątem ulepszenia naszych produktów tak aby były jeszcze lepsze sprawiając jeszcze większą radość i satysfakcję licznemu gronu Użytkowników.

Do każdej transakcji wystawiany jest paragon fiskalny a na życzenie faktura VAT.

 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl